Sex jako cesta k Bohu - David Deida

Sex jako cesta k Bohu

By David Deida

  • Release Date: 2016-09-09
  • Genre: Spirituality
We rated this book with: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)
Sex jako cesta k Bohu ☑

Sex jako cesta k Bohu ♫

Sex jako cesta k Bohu David Deida read online book review&description

Sex jako cesta k Bohu David Deida epub

Oblíbený a provokativní autor David Deida ukazuje v knize „Sex jako cesta k Bohu“ posvátný rozměr milování. Naučíte se vědomě pěstovat schopnost otevřenosti a jednoty a sex prožívat tak, aby byl vyjádřením vašeho skutečného já. Vnímali jste sex dosud jenom jako fyzický akt? Pak vězte, že může být uměním, modlitbou a splynutím s nekonečnou láskou – nahou, neohroženou, syrovou a naprosto otevřenou.

„Při sexu si dejte pozor, aby se vaše pozornost nezúžila na příliš dlouhou dobu. Je snadné soustředit se na vztyčenou bradavku, šťavnatý polibek nebo rozvášněné genitálie. Je snadné omezit vědomí na to, čemu věnujeme pozornost. Jenomže vědomí, které je vaší nejhlubší pravdou, představuje mnohem víc. Lahodnost sexu vás nemusí rozptylovat od hloubky vašeho bytí, ale může pro vás být bránou k tomu, abyste ho cítili hlouběji. Sex vám může uvolnit bloky energie v těle a emocích a osvobodit vaši pozornost od světských záležitostí, abyste mohli cítit, co je skutečné a hluboce pravdivé – skrznaskrz. Blaženost, potěšení, rty a přirážení jsou dobré. Jsou to ale jenom prchavé okamžiky, které mizí stejně, jako zmizel veškerý váš dosavadní sex. Když jste v sexu právě v nejlepším, snažte se rozeznat, co je trvale pravdivé, co je vždycky hloubkou tohoto okamžiku. Milujete se prostřednictvím svých těl, nikoli svá těla: ta jsou pouze prostředky, skrze něž cítíte a vyjadřujete svoji nejhlubší pravdu, svoji nespoutanou otevřenost, božskou přirozenost, lásku, jíž ve skutečnosti jste.“

tags: Sex jako cesta k Bohu David Deida read online; Sex jako cesta k Bohu David Deida epub; Sex jako cesta k Bohu epub; Sex jako cesta k Bohu by David Deida eBOOK; best books to read; must read books; good books to read; recommended books to read; Sex jako cesta k Bohu book review; Sex jako cesta k Bohu read epub online; Sex jako cesta k Bohu pdf; Sex jako cesta k Bohu Audiobook; David Deida; Spirituality books to read; Spirituality books.

Comments are closed