Strach mędrca. Tom 1 - Patrick Rothfuss

Strach mędrca. Tom 1

By Patrick Rothfuss

  • Release Date: 2017-09-12
  • Genre: Fantasy
We rated this book with: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)
Strach mędrca. Tom 1 ☑

Strach mędrca. Tom 1 ♫

Strach mędrca. Tom 1 Patrick Rothfuss read online book review&description

Strach mędrca. Tom 1 Patrick Rothfuss epub

"Świat fantasy ma nową gwiazdę" - Publishers Weekly.

Mędrzec obawia się tylko trzech rzeczy: morza w czasie sztormu, nocy bez księżyca i furii człowieka łagodnego.

Oto ciąg dalszy epickich przygód Kvothe’a, który w zaciszu gospody mierzy się ze swoją legendą. Opowieść o jego wczesnej młodości, wstąpieniu do Akademii i stawaniu tam pierwszych kroków – powoli zaczyna nabierać głębszych barw. Zdecydowany nauczyć się magii imion bohater próbuje przekonać do siebie mistrza Elodina. Sukces rodzi jednak zazdrość, a jego wrogowie, przede wszystkim Ambrose, nie śpią. Goniąc za Chandrianami, w pragnieniu zemsty, Kvothe gubi gdzieś niewinność.

Przed wami odsłona druga Kronik Królobójcy.

„Patrick Rothfuss po niesamowitym debiucie zajął pewne miejsce na scenie głównych pisarzy gatunku fantasy i może kontynuować walkę bez żadnej rozgrzewki. Jordan i Goodkind powinni zacząć się nerwowo oglądać przez ramię!” - Kevin J. Anderson

„W tej książce żadne słowo nie jest zbędne. […] Jeśli jesteś czytelnikiem fantasy lub po prostu potrafisz docenić dzieło o naprawdę epickim rozmachu – nie przegap tej książki” - Orson Scott Card

Patrick Rothfuss (ur. 1973) studiował m.in. chemię, psychologię i literaturę angielską. Jest wykładowcą akademickim w Wisconsin. Gdy nie czyta (nałogowo) i nie pisze, marnuje czas na gry komputerowe i eksperymenty z formułami alchemicznymi.

tags: Strach mędrca. Tom 1 Patrick Rothfuss read online; Strach mędrca. Tom 1 Patrick Rothfuss epub; Strach mędrca. Tom 1 epub; Strach mędrca. Tom 1 by Patrick Rothfuss eBOOK; best books to read; must read books; good books to read; recommended books to read; Strach mędrca. Tom 1 book review; Strach mędrca. Tom 1 read epub online; Strach mędrca. Tom 1 pdf; Strach mędrca. Tom 1 Audiobook; Patrick Rothfuss; Fantasy books to read; Fantasy books.

Comments are closed