Grzeczne dziecko - Daniel J. Siegel & Tina Payne Bryson

Grzeczne dziecko

By Daniel J. Siegel & Tina Payne Bryson

  • Release Date: 2015-04-15
  • Genre: Family & Relationships
We rated this book with: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)
Grzeczne dziecko ☑

Grzeczne dziecko ♫

Grzeczne dziecko Daniel J. Siegel & Tina Payne Bryson read online book review&description

Grzeczne dziecko Daniel J. Siegel & Tina Payne Bryson epub

Bazując na najnowszych odkryciach neurobiologii i własnym zawodowym doświadczeniu, dr Daniel J. Siegel, psychiatra, i dr Tina Payne Bryson, psychoterapeutka, w swojej najnowszej książce zmierzyli się z największym wyzwaniem rodzica, jakim jest dyscyplina. Wychodząc od jej pierwotnej definicji w języku łacińskim (gdzie disciplina oznacza kształcenie), autorzy wyjaśniają, jak przekształcić każdą trudną sytuację w okazję do nauki i rozwoju, w ten sposób przerywając błędne koło przewinień, wymówek i kar.
W ich książce znajdziecie: przydatne i przystępnie przedstawione informacje o budowie, funkcjonowaniu i rozwoju ludzkiego mózgu, a także zastosowaniu tej wiedzy w wychowaniu dzieci wskazówki, które pomogą wam radzić sobie ze złym zachowaniem pociech w sposób jednocześnie bardziej skuteczny na krótszą i dłuższą metę i bardziej satysfakcjonujący dla wszystkich zainteresowanych praktyczne porady, jak konsekwentnie wytyczać jasne i wyraźne granice, jednocześnie okazując dziecku empatię, miłość i szacunek 8 strategii przekierowania, czyli przestawienia zachowań dziecka na nowe, właściwe tory 20 błędów, które popełniają przy dyscyplinowaniu nawet najlepsi rodzice, i jak ich unikać zabawne i pouczające historie z życia, a także pełne humoru ilustracje, w żywy i ciekawy sposób prezentujące zalecenia autorów

tags: Grzeczne dziecko Daniel J. Siegel & Tina Payne Bryson read online; Grzeczne dziecko Daniel J. Siegel & Tina Payne Bryson epub; Grzeczne dziecko epub; Grzeczne dziecko by Daniel J. Siegel & Tina Payne Bryson eBOOK; best books to read; must read books; good books to read; recommended books to read; Grzeczne dziecko book review; Grzeczne dziecko read epub online; Grzeczne dziecko pdf; Grzeczne dziecko Audiobook; Daniel J. Siegel & Tina Payne Bryson; Family & Relationships books to read; Family & Relationships books.

Comments are closed